Güde Štípač dřeva GHS 1000/14TE-A
Počet
verified_userGarance nejlepší ceny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více o zpracování osobních údajů.
Sklady CZ: 0 ks není skladem
Sklady EU: 2 ks expedice 3-5 pracovních dnů expedice 3-5 p. dnů
local_shipping Termín doručení: 19.05 - 21.05. Ceník a možnosti dopravy.
GU-2061
Güde
Celý popis
mail Dotaz
mailDotaz na zboží
mailPoslat odkaz
mailPoslat odkaz
Whatsapp
Technické parametry:
  • Napájecí napětí: 400 V
  • Frekvence: 50 Hz
  • Provozní režim: S6/40%
  • Výkon motoru: 4300 W
  • Otáčky motoru: 1420 min-1
  • Třída ochrany: F
  • Druh ochrany: IP 54
  • Hydraulický tlak: 245 bar
  • Typ hydraulického oleje: HLP 46
  • Množství hydraulického oleje: 10 l
  • Maximální štípací tlak: 14 t
  • Počet rychlostí chodu vpřed: 2
  • Rychlost chodu vpřed: 0,20 m/s (rychlý chod) / 0,038 m/s (pomalý chod)
  • Rychlost zpětného chodu: 0,047 m/s
  • Zdvih válce: 960 mm
  • Délka štípaného materiálu: 1000 mm
  • Maximální průměr štípaného materiálu: 430 mm
  • Hladina akustického výkonu LwA: 97 dB
  • Vnější rozměry (DxŠxV): 765 x 500 x 2120 mm
  • Hmotnost netto/brutto: 212 kg/224 kg
Parametry
Provoz
400V