Güde Štípač dřeva GHS 1000/14TZ-A
Počet
verified_userGarance nejlepší ceny
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více o zpracování osobních údajů.
shopping_cart_checkout Nedávno zakoupil 1 zákazník.
Sklady CZ: 0 ks není skladem
Sklady EU: 1 ks expedice 3-5 pracovních dnů expedice 3-5 p. dnů
local_shipping Termín doručení: 19.05 - 21.05. Ceník a možnosti dopravy.
GU-2062
Güde
Celý popis
mail Dotaz
mailDotaz na zboží
mailPoslat odkaz
mailPoslat odkaz
Whatsapp
Technické parametry:
  • Hydraulický tlak: 245 bar
  • Typ hydraulického oleje: HLP 46
  • Množství hydraulického oleje: 10 l
  • Maximální štípací tlak: 14 t
  • Rychlost chodu vpřed: 0,30 m/s (rychlý chod) / 0,057 m/s (pomalý chod)
  • Rychlost zpětného chodu: 0,07 m/s
  • Zdvih válce: 960 mm
  • Délka štípaného materiálu: 1000 mm
  • Maximální průměr štípaného materiálu: 430 mm
  • Otáčky vývodového hřídele: 540 min-1
  • Výkon traktoru: 18 kW/25 PS
  • Tříbodové upnutí: kat I
  • Základová deska (ŠxH): 420 x 535 mm
  • Hladina akustického výkonu LwA: 97 dB
  • Vnější rozměry (DxŠxV): 1150 x 1230 x 2500 mm